kontaktTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

cennik - left column

cennik

 

Tunele Geothermiki

Pragniemy przedstawić ofertę wielonawowych tuneli ogrodniczych produkowanych przez największą grecką firmę tej branży, Geothermiki S.A.

 

Geothermiki jest liderem w krajach bałkańskich produkując ponad 20 typów cieplarni oraz szeroki wachlarz ich wyposażenia.
Wysoką jakość, dbałość o każdy detal potwierdza otrzymany w roku 2000 certyfikat ISO9001.

 

Tunel 10GH do katalogu mini  

Spośród wielu rozwiązań inżynierowie Geothermiki wybrali kilka typów tuneli skierowanych na rynek polski. Wszystkie obiekty sprzedawane w Polsce projektowane są na nasze warunki klimatyczne, ze szczególnym uwzględnieniem obciążeń śniegowych.
Duża kubatura powietrza zamknięta pod jednym dachem zapewnia możliwie najniższe wahania temperatur. Obiekt nagrzany za dnia ma duży zapas zgromadzonej energii cieplnej na czas nocy, zaś dzięki automatycznym wietrznikom dachowym na całej długości każdej nawy cieplarnie charakteryzują się doskonałym wietrzeniem.


Lepszy klimat, automatyka i wygoda to tańsza produkcja, mniejszy nakład jednostkowy, a co za tym idzie - pewniejszy zysk.

 

Tunele są sprzedawane przez polski oddział Geothermiki S.A. - firmę Geo Polska sp. z o.o.

 
elementy konstrukcja tunel 3 mini  

 

 

   

KONSTRUKCJA

Oferowane przez nas tunele to wielonawowe, zblokowane obiekty foliowe w całości skręcane. Konstrukcje są lekkie i odznaczają się ogromną wytrzymałością. Elementy nośne wykonane są z rur 2", elementy kratownicy z rur 1".
Wszystkie elementy konstrukcyjne są gorąco-galwanizowane (ocynkowane), dzięki czemu przewidywana odporność na korozję sięga 20 lat.
 rolka folii

FOLIA

Obiekty kryte są pojedynczą lub podwójną folią najwyższej jakości pochodzącą od renomowanych europejskich producentów. Na życzenie oferujemy obiekty przygotowane do krycia szczytów i boków poliwęglanem.

WIETRZENIE

Wszystkie obiekty wyposażone są w automatyczne wietrzniki dachowe na każdej nawie, o długości odpowiadającej długości tunelu.
sterownik pompowania nowy 1 1.mini1

AUTOMATYKA

Obiekty standardowo wyposażone są w automatykę sterującą wietrznikami. Komputer klimatyczny utrzymuje zadaną temperaturę odwietrzając obiekt oraz zabezpiecza konstrukcję przed zbyt silnym wiatrem. W opcji sterowanie układami grzewczymi i systemami cieniującymi.
 listwa uniwersalna poj montaz na konstrukcji wizualizacja

MOCOWANIE FOLII

Folia mocowana jest do konstrukcji za pomocą kształtowników aluminiowych z tworzywem sztucznym wysoko stabilizowanym UV.
 stopy fundamentowe

FUNDAMENTY

Tunele stawiane są na stopach rurowych z fundamentem punktowym o średnicy 0,5m i głębokości zależnej od głębokości strefy przemarzania, minimum 0,8m. Nachylenie wzdłużne obiektów powinno wynosić minimum 0,5%.

 

Typy tuneli

 

PRZEWAGA OBIEKTU TYPU GOTYK NAD TRADYCYJNYMI TUNELAMI ŁUKOWYMI:
- śnieg nie leży na kalenicy, znacznie szybciej zsuwa się w kierunku rynien, w mniejszym stopniu obciążając konstrukcję i umożliwiając otwarcie wietrznika
- krople wody z kondensacji pary wodnej wewnątrz tunelu spływają w kieruku rynien, ograniczając kapanie w okolicach kalenicy
- wyższy punkt odwietrzania
- większa kubatura przy tej samej wysokości do rynny.

 

   tunel S160G  

WIELONAWOWY TUNEL OGRODNICZY S160G
Łączący nowoczesny kształt kratownicy (typ GOTYK) z wysoką wytrzymałością na wiatr i śnieg oraz atrakcyjną ceną jest najchętniej kupowanym w Polsce obiektem Geothermiki.

Podstawowe cechy S160G:
- nawa szerokości 8m
- minimalna szerokość obiektu 16m, ilość naw dowolna
- rozstaw słupów 2 lub 2,5m
- wysokość do rynny 3 lub 3,5m (na życzenie obniżona lub podwyższona)
- wysokość do kalenicy 4,85 lub 5,35m

       
   Krata S8L zblokowany.1  

WIELONAWOWY TUNEL OGRODNICZY S160
Klasyczny kształt kratownicy (typ ŁUKOWY) jest sprawdzonym, najbardziej atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem dla ogrodnictw.

Podstawowe cechy S160:
- nawa szerokości 8m
- minimalna szerokość obiektu 16m, ilość naw dowolna
- rozstaw słupów 2m
- wysokość do rynny 3m
- wysokość do kalenicy 4,7m

       
  tunel S192G  

WIELONAWOWY TUNEL OGRODNICZY S192G
S192G to najlepszy, dopracowany w każdym detalu obiekt Geothermiki. Nowoczesna konstrukcja, szeroka nawa i duża wysokość gwarantują idealne warunki uprawy. S192G zapewnia najlepsze naświetlenie i doskonałą wentylację.

Podstawowe cechy S192G:
- nawa szerokości 9,6m
- minimalna szerokość obiektu 19,2m, ilość naw dowolna
- rozstaw słupów 2 do 3m
- wysokość do rynny 3,5 do 6m
- wysokość do kalenicy 6,1 do 8,6m

       
       

 

NA ZAPYTANIE OBIEKTY O INNYCH SZEROKOŚCIACH NAWY